اتوبخار چه مارکی خوبه ، بررسی برندهای اتو بخار – سیلتر

از طرفی دسته ارگونومیک آن، حرکتدادن این اتوبخار و کارکردن با آن را آسانتر نموده است. این کابل علاوه بر بلندی قابلقبول، امکان چرخش 360 درجه از محلی که به بدنه دستگاه متصل شده است را نیز دارد. چرخش 360 درجه بسیار کاربردی است و علاوه بر راحتی کار، طول عمر کابل را افزایش میدهد. برای اتو فیلیپس مدل 2990 کابل برقی به طول 2.5 متر در نظر گرفته شده است که ایدهآل میباشد و آزادی عمل بیشتری در هنگام اتوکشی لباسها به شما میدهد. توان بسیار بالای 2300 واتی اتو بخار فیلیپس GC2990 باعث میشود اتو در مدتزمان کوتاهی گرم شود. این قابلیت در قسمت جلوی دسته قرار گرفته و با نگه داشتن اتو به صورت عمودی می توان با کمک پیمانه، مخزن آب 400 میلی لیتری اتوبخارSimaran را پر نمود. در اتوبخارهای مخزن دار قابلیت تولید بخار آن بسیار مهم است و اصلیترین ویژگی اتو مخزن دار است. بوش از برترین برندهای لوازم خانگی موجود در بازار محسوب میشود، برای خرید اتو بخار مخزن دار نیز میتوانید از این برند کمک بگیرید. این شرکت هلندی یکی از معروفترین و بزرگترین تولیدکنندگان لوازمخانگی برقی در جهان محسوب میشود. این تکنولوژی ترکیبی از فناوری کنترل هوشمند برای تعیین درجه حرارت مناسب و تکنولوژی چرخش حرارت برای ایجاد تعادل بین میزان بخار و درجه حرارت است.

برای ساخت کفی از تکنولوژی Microsteam400 استفاده که می تواند تا ۳۰ درصد کاهش مصرف انرژی را به دنبال داشته باشد. با فشار دادن دکمه تعبیه شده بر روی دسته اتو، میتوانید شدت بخار را از 40 تا 140 گرم بالا ببرید تا به جنگ چینوچروکهای عمق پارچهها بروند. با فشار دادن دکمههای مربوطه، میتوان عملکرد مورد انتظار را فعال نمود. اسپری کردن آب و عملکرد لحظهای فشار بخار از قابلیتهایی است که با دکمههای تعبیه شده بر روی دسته اتوبخار فیلیپس PHILIPS GC2990 قابلاستفاده میباشند. بهعبارتیدیگر، اتو بخار فیلیپس GC2990 وسیلهای کارآمد از سری اتوهای پیشرفته فیلیپس است که به دلیل اندازه و وزن مناسب، طراحی مدرن و زیبا، استفاده از تکنولوژی روز و غیره در رده اتوهای خانگی قرار دارد. تکنولوژی دمای مطلوب ترکیبی از بخار و حرارت را متناسب با جنس لباس شما ارائه می­کند و دیگر نیازی به تنظیمات دستی دما و بخار نیست. این اتوبخار لباسهای شما را صاف و مرتب نگه میدارد و این امکان را به شما میدهد که به استفاده روزانه آن بپردازید و خوشتر از همیشه بدرخشید.

ما بهترین محصولات اورجینال را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار میدهیم. برخلاف تصور همهٔ مردم که فکر میکنند اتو وسیلهای است که تنها دارای یک سطح فلزی داغ میباشد که چروک لباسها را باز میکند، باید بگوییم که اتو در واقع وسیلهای فراتر از تصورات ما است. این سیم دارای روکشی از جنس پارچه با بافتهای بسیار ریزی میباشد که مقاومت آن را بسیار بالا میبرد و از سیم در برابر ضربهها و صدمات احتمالی محافظت میکند. اتو بخار سیماران دارای سیستم ضد چکه می باشد.این قابلیت از چکه کردن آب بر روی پارچه در صورت پایین بودن دمای اتو جلوگیری میکند. شما میتوانید از بین مدلهای مختلف موجود در بازار، اتوبخاری با قدرت بیش از ۱۵۰۰ وات انتخاب کنید. از این رو می توانند بخار بیشتری را برای بیشتر صاف کردن لباس هایتان به شما به ارمغان آوردند. اتوبخار فیلیپس مدل GC2990؛ برای هر لباسی بخار و دمای مناسب خودش را دارد که مناسب با هر لباس میتوانید آن را تنظیم کنید و برای هر لباسی هم که خواستید، میتوانید از هیچگونه بخاری استفاده نکنید. جنس کفی اتو بخار 2300 وات فیلیپس مدل GC2990 از استیم گراید (SteamGlide) میباشد که سبب گشته است حرکت اتوکشی راحت و سریع باشد و مانع از افتادن خش بر روی اتو میگردد.

شرکت فیلیپس برای رنگبندی اتو بخار فیلیپس مدل 2990، از دورنگ محبوب و کلاسیک آبی و سفید استفاده کرده است که باعث افزایش جذابیت ظاهری آن شده است. طراحان اتوبخار 2990 فیلیپس این دستگاه را بهگونهای طراحی کردهاند که در قسمت نوک بسیار باریک و تیز شده است تا بهراحتی قسمتهای سخت و غیرقابلدسترس را اتو کند. در مجموع میتوان گفت که هم طراحی عرض و هم دهانه کفی در اتوها جزو معیارهای اصلی و مهم است، زیرا میتوانید انواع لباسها و لبه و دکمههایشان را بهراحتی اتو بکشید. معمولاً جنس کفی اتوها از استیل، سرامیک و یا تیتانیوم است که این نوع کفیهای اتو جزو بهترینهای بازار به شمار میروند. یکی از دغدغههای بانوان در منزل، اتوکشی لباسها و ازبینبردن چینوچروک آنهاست؛ بنابراین انتخاب یک اتوی خوب باعث میشود که لباسهای صاف و بدون چروک داشته باشید. اتوی شما تا زمانی قادر به کار مفید است که مخزن آن دارای آب باشد. بدین وسیله هر کسی باید متناسب با نیاز خود یک اتوی مناسب را انتخاب کند. گفتن این نکته خالی از لطف نیست که بعد از روشن شدن هر مدل اتو، چند دقیقه صبر کرده تا اتو کاملا داغ شود.

دیدگاهتان را بنویسید